ریاضیات شانه زلف پریشان عالم طبیعت است

ریاضیات شانه زلف پریشان عالم طبیعت است

فروش پروژه های رشته ریاضی، معدن، مدیریت، کارآفرینی، برنامه نویسی پیشرفته- جهت گرفتن کد تخفیف به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

سریع ترین هلی کوپترهای جهان


سریع ترین هلی کوپترهای جهان

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی دنیا

 

برترین هلی کوپترهای جنگی در سال 2017 بسیار سریع میباشند و در شناسایی اهداف و عملیات نجات بسیار فوق العاده عمل می‌کنند. تعداد زیادی از کشورها با صرف هزینه هاي گزاف در این اساس سعی در حفاظت از مرزهای کشور خود از طریق هوا دارند.

 

به گزارش تالاب: برترین هلی کوپتر جنگی سال 2017 متعلق به ارتش ایتالیا هست؛ نام این هلی کوپتر آگوستا A129 مانگوستا هست. از این هلی کوپتر در دوران جنگ بهرهگیری هاي زیادی میشود

 

که میتوان به عملیات لجستیکی و نجات و عملیات تهاجم به دشمن اشاره کرد. این هلی کوپترها از جنگ جهانی دوم تاکنون مورد بهرهگیری قرار گرفته اند. انواع مختلفی از این هلی کوپتر در آسمان وجود دارد که هر یک برای مصارف خاصی ساخته شده اند.

 

برترین هلی کوپترهای جنگی در سال 2017 بسیار سریع میباشند و در شناسایی اهداف و عملیات نجات بسیار فوق العاده عمل میکنند. تعداد زیادی از کشورها با صرف هزینه هاي گزاف در این اساس سعی در حفاظت از مرزهای کشور خود از طریق هوا دارند.

 

یکی از مزایای بهرهگیری از هلی کوپترهای قدرتمند،قدرت مانور بالا و غیرقابل پیش بینی بودن آن در هوا هست.بنابراین کشورها از انواع گوناگون هلی کوپترها در ناوگان هوایی خود بهرهگیری میکنند اما بعضی از آن ها واقعا سریع و عملیاتی میباشند که در ادامه به بررسی 10 مورد از برترین هلی کوپترهای حال حاضر دنیا در سال 2017 میپردازیم.

 

10. میل می-24 هایند – روسیه

می 24 نه تنها یک هلی کوپتر جنگی محسوب می‌شود بلکه بعنوان خودرو آتش بر روی دشمن نیز میتوان بر روی آن حساب باز کرد. این هلی کوپتر در حال حاضر در نیروی هوایی روسیه مورد بهرهگیری قرار میگیرد. از این هلی کوپتر بعنوان آتش سنگین بر روی دشمن و همینطور امور مربوط به حمل و نقل نیرو و تجهیزات نیز بهرهگیری میشود.

 

از نظر ظاهر، این هلی کوپتر بسیار شبیه به هلی کوپتر آمریکایی Ah-64 هست اما از نظر عملیاتی با آن متفاوت هست چرا که قادر به حمل 8 سرباز با خود نیز هست. می – 24 هایند در سال 1971 برای نخستین بار به سفارش ارتش شوروی سابق ساخته شد.

 

در حال حاضر بالغ بر 1500 عدد از این نوع هلی کوپتر در بیش از 50 کشور دنیا مورد بهرهگیری قرار می‌گیرد. این هلی کوپتر پس از سال 1991 ساخته نشد ولی مدلهای پیشین آن همچنان مورد بهرهگیری قرار میگیرند و همچنان بعنوان یکی از برترین هلی کوپترهای حال حاضر دنیا نیز شناخته می‌شوند.

 

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان


 

9. بوئینگ AH-64E نگهبان آپاچی – امریکا

این هلی کوپتر در واقع نسخه پیشرفته تر از بوئینگ AH-64 هست. این هلی کوپتر به سفارش ارتش امریکا ساخته شد و جایگزین هلی کوپترهای کبرا AH-1 شدند. این هلی کوپتربا رادار بازرسی آتش و آنتنی محکم تر به روز شده هست.

 

بعضی تغییرات نیز در کابین خلبان، وسایل ارتباطی،تجهیزات و سیستم هاي ناوبری و سیستم مدیریتجنگ این هلی کوپتر اعمال شده هست که به بهبود عملکرد آن کمک کرده هست. در حال حاضر کشورهایعربستان،تایوان،عراق،هندوستان، اندونزی از این هلی کوپتر بهرهگیری میکنند و کره جنوبی به تازگی سفارش خرید آن را به ایالات امریکا داده هست.

 

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

 


 

8. می – 28N – شکارچی شب – روسیه

این هلی کوپتر تولید شرکت روسیه اوریجین هست و در تعداد زیادی از عملیات ها در عراق و روسیه و الجزایر شرکت کرده هست.پره هاي این هلی کوپتر بسیار کارا و بهینه میباشند، و از دو کابین خلبان به شدت محافظت شده و زرهی و مقاوم در برابر حملات هوا به هوا و زمین به هوا در آن بهرهگیری شده هست.

 

بهینه سازی صورت گرفته در پره هاي این هلی کوپتر اثر مستقیم در مصرف سوخت بهینه آن شده و این هلی کوپتر را قادر می سازد تا ارتفاع 3600 متری به پرواز در آید.

 

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان


 

 

7.Z-10 چین

این هلی کوپتر در واقع نخستین مشابه از هلی کوپترهای تولید چین هست که در سال 2008 رونمایی و مورد بهرهگیری قرار گرفت.طراحی و تولید این هلی کوپتر با همکاری و مشارکت شرکت هاي معتبر یوروکوپتر و آگوستا و راشا کوپتر صورت گرفته هست.

 

Z-10 یک مشابه کامل از هلی کوپتر جنگی پیشرفته به شمار می‌رود و ماموریت اصلی آن مقابله با هلی کوپترهای ضد گلوله هست. بهرهگیری از این هلی کوپتر در نزاع هاي هوایی سنگین، و جنگهای هوایی که نیاز به کاهش قابلیت دید در رادار دشمن دارد، پیشنهاد شده هست.

 

به روزرسانی هاي زیادی در این هلی کوپتر اعمال شده هست که میتوان به سیستم ضد موشک HJ-9 10 میلی متری و ضد گلوله رهگیری تانک اشاره کرد.موشک هاي TOW-2A و موشک هوا به هوای TY-90 بر روی این هلی کوپتر بی اثر میباشند.

 

از این هلی کوپتر میتوان به خودرو جنگی استانداردی یاد کرد که بدنه اي باریک و کم عرض دارد و کابین هاي خلبانان به صورت پشت سر هم در آن تعبیه شده اند. تیرانداز کابین جلویی و خلبان و هدایت کننده هلی کوپتر در کابین پشتی قرار میگیرند. Z-10 همینطور قابلیت حمل راکت را نیز دارد.

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

 


 

6. بل AH – 1Z viper – آمریکا

این هلی کوپتر بسیار انعطاف پذیر و قدرتمند از دو موتور بهرهگیری می‌کند و بعنوان هلی کوپتری چند منظوره همواره مطرح بوده هست.طراحی این هلی کوپتر بر مبنای طراحی پایه مدل سوپر کبری AH-1W هست.

 

در سال 2010 نخستین باری بود که این هلی کوپتر را در آسمان می‌دیدیم اما پروسه تکمیل تولید آن تا سال 2012 به طول انجامید. AH-1Z به سفارش نیروی دریایی ایالات امریکا ساخته شده هست.

 

در این هلی کوپتر از سیستم چرخان، 4 پره، سیستم اخیر رهگیری هدف بهرهگیری شده هست.این هلی کوپتر در واقع قسمتی از برنامه توسعه H-1 هست که به نام زولو کبرا نیز شناخته می‌شود. در این هلی کوپتر از فناوری مادون قرمز و دید در شب بهرهگیری

شده هست.10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

5. میل می – 28 هاوُک – روسیه

می -28 هاوک در واقع یک هلی کوپتر روسی همۀ منظوره هست که در تمامی شرایط آب و هوایی و شب و روز در جنگ ها می‌توان از آن بهرهگیری کرد. از سال 1970 پروسه تولید این هلی کوپتر شروع شد و در سال 2006 از آن در ارتش روسیه بهرهگیری شد. این هلی کوپتر یکی از انواع به شدت ضد گلوله و زرهی در دنیا هلی کوپترها به شمار می‌رود.

 

از مواردی که در این هلی کوپتر به روز شده میتوان به کنون 30 میلی متری، سیستم فرار اضطراری، راکت هاي غیرقابل رهگیری،هشت موشک ضد آینه آتاکا اشاره کرد. این هلی کوپتر دو سرنشینه هست

 

که از یک رگبار باربت و چند راکت در دو بال آن بهرهگیری شده هست.تعداد کمی از این هلی کوپترها در حال حاضر در دنیا مورد بهرهگیری قرار میگیرد؛ اگرچه تعداد کمی از آن ها در کنیا در حال حاضر مورد بهرهگیری قرار می‌گیرند.

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان


 

4. AH-64D – آپاچی – آمریکا

بوئینگ AH-64D یکی از قدرتمندترین ادوات جنگی ضد گلوله حاضر جنگ خلیج فارس به شمار میرود.این هلی کوپتره 4 ملخه با دو موتور توسط شرکت دفاعی بوئینگ و فضا و امنیت ساخته شده هست. انی هلی کوپتر برای شرایط سخت جنگی و انواع شرایط آب و هوایی برای ارتش امریکا ساخته شده هست.

AH-64D از سیستم نظارت آتش و فناوری الکترونیک آرت بهرهگیری میکند. این هلی کوپتر دو سرنشینه ساخته شده هست که مکان قرارگیری کابین این دو خلبان در دماغه آن بود. از سیستم هاي دید در شب و رهگیری هدف در این هلی کوپتر بهرهگیری شده هست.

 

این هلی کوپتر بعنوان سریع ترین هلی کوپتر دنیا مطرح هست و اکنون در کشور های ژاپن،سنگاپور،هلند،اسراییل،امارات متحده عربی،یونان بهرهگیری میشود. با عملکرد بینظیر موتور این هلی کوپتر شاهد بحبوحه گیری 15895 فوتی هستیم.این هلی کوپتر با 16 موشک AGM-114 و 76 راکت هوا به هوای 70 میلی متری مجهز شده هست.

 

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان


 

3. هوکوم B – روسیه

هوکوم B در واقع نسخه بهبود یافته هلی کوپتر هوکوم Ka-50 هست و به طور رسمی بعنوان سریع ترین و تهاجمی ترین هلی کوپتر سال 2017 گزینه شد. نام دیگر این هلی کوپتر، کاموف Ka-52 هست و دلیل قابلیت مانور بالای این هلی کوپتر، دو روتور کنترای چرخان در آن هست.

 

این هلی کوپتر نه تنها سریع هست بلکه قدرتمند نیز محسوب میشود و در برابر شلیک گلوله هاي رگبارهای 23 میلی تری نیز مقاوم هست. هوکوم B از کنون 30 میلی متری و موشک هاي ضد تانک 13 ویخر و چند راکت غیرقابل رهگیری هوا به هوا و موشک هاي هوا به هوا بهرهگیری میکند.

 

ارتش روسیه از این هلی کوپتر به تازگی بهرهگیری میکند؛ پروسه تولید این هلی کوپتر از سال 2008 شروع شده بود. نکته منحصر به فرد این هلی کوپتر این هست که قادر به تبادل اطلاعات و داده با دیگر نیروها به طور سری و شناسایی اهداف می باشد.

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

 


 

2. ببر یوروکوپتر – فرانسه آلمان

این هلی کوپتر در حال حاضر در ارتش فرانسه و کشور آلمان بهرهگیری میشود؛ ببر یوروکوپتر یک هلی کوپتر میان وزن محصوب میشود که از سال 2002 مورد بهرهگیری قرار می‌گیرد. این هلی کوپتر محصول مشترک فرانسه و کشور آلمان هست. وقتی برای نخستین بار از این هلی کوپتر در کشور آلمان بهرهگیری شد، نام ببر بر روی آن نهادند و پس از آن کشور های فرانسه و اسپانیا نیز همین نام را بر آن گذاشتند.

 

به تازگی از این هلی کوپتر در جنگ افغانستانفمالیفلیبی بهرهگیری شده هست.برترین فناوری مورد بهرهگیری در این هلی کوپتر HOT-3 نام دارد؛ اگرچه از تکنولوژی هاي دیگر از جمله راکت هاي ضد تانک تریت و کنون 30 میلی متری و موشک هاي هوا به هوای میسترال و گرچه موشک هاي غیرقابل رهگیری بهرهگیری شده هست. از نکات مهم دیگر این هلی کوپتر می‌توان به دو موتور MTU توربومکا رولزرویس MTR390 در آن اشاره کرد.

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان


 

1.آگوستا A129 مانگوستا – ایتالیا

این هلی کوپتر تهاجمی در غرب اروپا ساخته می‌شود و در سال 1990 به ایتالیا تحویل داده شد. پروسه تولید این هلی کوپتر در سال 1992 متوقف شد چرا که نیازهای عملیاتی آن دوران و پایان جنگ سرد و مشکلات مربوط به فراهم سازی بودجه، این مورد را ایجاب می‌کرد. این هلی کوپتر قادر به ایستادگی در راکت هاي 30 میلی متری هست و طراحی آن بسیار سبک بوده هست.

 

این هلی کوپتر قادر به حمل راکت هاي غیر قابل رهگیری و حتی TOW هست و هدف از تولید آن، مقابله با تانک ها و موشک هاي ضد تانک بود.این هلی کوپتر، در دماغه خود از کنون 20 میلی متری بهرهگیری می‌کند که برای دفع حملات از زمین و پشتیبانی آتش نیروها به کار می‌رود.

 

از دیگر نکات مورد دقت در این هلی کوپتر، ضد گلوله بودن آن هست. به تازگی نسخه دیگری از این هلی کوپتر موسوم به A129 توسط ارتش ترکیه در حال تولید هست.

 

10 مدل از سریعترین هلی‌کوپترهای جنگی برتر جهان

 

منبع: talab.org

  انتشار : ۳ آذر ۱۳۹۶               تعداد بازدید : 102

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دریافت فایل : زندگی شیرین
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

دریافت فایل : ملت عشق
تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دریافت فایل : اندیکاتور باینری
دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

امن‌ترین خرید خود را با 4kia.ir تجربه کنید.

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما